Hlavní navigace

Přepravné zdanitelné plnění

  • (neregistrovaný) 90.180.204.---

    3. 9. 2014 10:14

    Dobrý den, firma pro nás uskutečnila přepravu výrobků. Např. 18.a14. , fakturu vystaví poslední den v měsíci se zdanitelným plněním také posledního, nemá být faktura vystavena do 15 dnů od zdanitelného plnění? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 9. 2014 10:30

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Přepravné zdanitelné plnění
      a vy s tím máte nějaký problém?
      nejde např. o souhrnný DD dle §31b odst. 2 ZDPH?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).