Hlavní navigace

Příloha k žádosti o PPM

  • (neregistrovaný) 90.179.184.---

    5. 9. 2014 13:56

    dobrý den, zaměstnankyně nastoupila dne 4.9. na PPM. mzdy za srpen ještě nemám zpracované, takže je by byla žádost neúplná.
    mohu poslat žádost a přílohu taky až do 8 dnů po nástupu na PPM? a ještě se zeptám - pracovnice má uzavřený PP od 11/2013, tudíž rozhodné období 12měsíců nebude (bude stačit jen těch 10 měsíců?)
    děkuji mockrát za pomoc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 9. 2014 14:07

      JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

      Re: příloha k žádosti o PPM
      Ano, až doděláte mzdy za srpen, pošlete podklady ( žádost a přílohu). RO je sice 12 měsíců, ale i doba od nástupu, je-li to méně.

    • 5. 9. 2014 14:11

      kom (neregistrovaný) 90.179.184.---

      Re: příloha k žádosti o PPM
      ještě jednou mockrát děkuji a přeji hezký víkend

    • 5. 9. 2014 14:21

      JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

      děkuj a přeji také , není zač.
      >>>dobrý den, zaměstnankyně nastoupila dne 4.9. na PPM.
      >>>mzdy za srpen ještě nemám zpracované, takže je by
      >>>byla
      >>>žádost neúplná.
      >>>mohu poslat žádost a přílohu taky až do 8 dnů po
      >>>nástupu na PPM? a ještě se zeptám - pracovnice má
      >>>uzavřený
      >>>PP od 11/2013, tudíž rozhodné období 12měsíců nebude
      >>>(bude stačit jen těch 10 měsíců?)
      >>>děkuji mockrát za pomoc
      >>
      >> Ano, až doděláte mzdy za srpen, pošlete podklady (
      >>žádost a přílohu). RO je sice 12 měsíců, ale i doba
      >>od
      >>nástupu, je-li to méně.
      >
      >ještě jednou mockrát děkuji a přeji hezký víkend

    • 6. 9. 2014 18:51

      inzinyrka (neregistrovaný) 46.33.112.---

      Re: děkuj a přeji také , není zač.
      Chci jenom říci, že správa nevyplatí PPM, dokud neskončí měsíc. PPM, která začala 4.9., bude zpracována a byplacena 1.10. za září, dopředu se nevyplácí, takže máte dost času. Rozhodné období v tomto případě bude ode dne nástupu do 31.8.2014 - viz zákon o nem.poj. č. 187/2006 Sb. v § 18 odst. 4.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).