Hlavní navigace

DE Zdravotní potřeby

  • (neregistrovaný) 46.13.182.---

    15. 9. 2014 11:39

    Dobrý den,
    vedu DE Zdravotnickým potřebám, neplátce DPH
    Jsou někde kritéria, kdy se stane plátcem, stane se jím?
    Děkuji za pomoc!!

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 15. 9. 2014 12:31

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: DE Zdravotní potřeby
      jedině v případě, že překročí obrat 1 mil. K za 12 po sobě jdoucích měsíců č u plnění uvedených v §4a ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).