Hlavní navigace

kdy datum pro DPH

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:838c:----:----:----:----:----

    15. 9. 2014 13:31

    Dobrý den.
    Úctuji v DE, dne 18.9. vystavím fa (zaplatí mi ji v říjnu). Když si sečtu výši fakturací, tak jsem přeskočila milion. Počítala jsem s tím, že spadnu do DPH - ale od kdy? Bere se to podle fakturace nebo podle příjmů? Pokud podle fakturace , tak jsem to přeskočila v září, takže podám registraci do 15.10. a od 1.11. jsem plátce.
    Pokud by to bylo podle příjmů, tak bych tam spadla až od 1.12.?
    Pochopila jsem ten zákon dobře? četla jsem §6 zákona o DPH - "..je plátcem od prvního dne druhého měsíce následujícího po měsíci..." Hm?
    MOC CĚKUJI!!!

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).