Hlavní navigace

cvičení do daň uzn. nákladů

  • (neregistrovaný) 90.179.127.---

    16. 9. 2014 10:20

    Dobrý den,

    chtěla bych se zeptat.

    Jsem OSVČ a mám zaměstnankyni. Sedímě celé dny u PC. A teď už máme problémy se zády ... a vším. Rozhodli jsme se začít cvičit - pilates. Já mám již dlouho velké problémy se zády. Vloni jsem chodila i na rehabilitace...

    Je možné si toto cvičení dát za mě i za zaměstnance do daňově uznatelných nákladů, nebo musím do daň neuznatelných.

    Nebo mohu jen za zaměstnance ?

    Znám co si dávají ... ale raději si ověřuji.

    Děkuji moc za rady Petra Š.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 19. 9. 2014 7:09

      Vesa01 (neregistrovaný) 194.213.208.---

      Re: cvičení do daň uzn. nákladů
      zam-ci pouze jako nepeněžní plnění podle §6 odst.9c), ZDP - nedaňový náklad, pro osvč taky nedaňově (můžete zkusit max.50% pokud myslíte, že byste obhájila)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).