Hlavní navigace

Délka směny 7-20 hodin?

  • (neregistrovaný) 80.251.245.---

    18. 9. 2014 8:55

    V § 83 je uvedeno, že délka směny nesmí přesáhnout 12 hodin.

    Jak je to ve mnou výše uvedeném případě? Zaměstnanec je v práci 13 hodin (v tom 2*0,5 hod přestávky).

    Je uvedená délka směny v rozporu se ZP? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).