Hlavní navigace

Pronájem pozemku

  • (neregistrovaný) 79.141.241.---

    18. 9. 2014 14:11

    Dobrý den, může mi prosím někdo vysvětlit, jak to funguje když se pronajímá pozemek? do DP se píše jako §9 nebo §10 a je to jiné pokud pronajímá zaměstnanec a pokud OSVČ?
    díky Milan

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 9. 2014 15:45

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: pronájem pozemku
      10 určitě ne. Pokud to má OSVČ v majetku,tak §7, jinak §9.

    • 18. 9. 2014 19:20

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: pronájem pozemku
      9

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).