Hlavní navigace

Krácení odpočtu daně u faktur dle §92a

  • (neregistrovaný) 93.91.240.---

    20. 9. 2014 16:02

    Dobrý den,
    pokud vystavuji fakturu podle §92a (PDP), musím následně v přiznání k DPH provádět krácení na odpočet daně? Vím, že musím podat přiznání elektronicky zároveň z výpisem z evidence PDP, ale co se týká případného krácení odpočtu DPH si nevím vůbec rady. Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 9. 2014 16:27

      Libuše Vlasta (neregistrovaný) 77.240.103.---

      Re: Krácení odpočtu daně u faktur dle §9
      Doporučuji prostudovat Zákon o dani z přidané hodnoty Díl 8 Osvobození od daně bez nároku na odpočet daně, § 51 a následující

    • 20. 9. 2014 16:55

      Ingrid (neregistrovaný) 93.91.240.---

      Re: Krácení odpočtu daně u faktur dle §9
      Ten už jsem prostudovala, ale moc nepochopila...

    • 20. 9. 2014 17:29

      Libuše Vlasta (neregistrovaný) 77.240.103.---

      Re: Krácení odpočtu daně u faktur dle §9
      Kterých plnění se podle Vás týká krácení odpočtu DPH?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).