Hlavní navigace

Nápoje do provozu

  • (neregistrovaný) 194.149.106.---

    21. 9. 2014 18:04

    Dobrý den. Pokud jsme povinni dodávat zaměstnancům nápoje do provozu, je nějaké omezení ohledně druhu? Jsou možné limonády jemně perlivé a ochucené? Děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 9. 2014 19:23

      Lenka28 (neregistrovaný) 2a00:1028:8b40:----:----:----:----:----

      Re: Nápoje do provozu
      Podmínky a rozsah poskytování ochranných nápojů jsou upraveny v Nařízení vlády č. 361/2007 Sb.Výdaje spojené s pořízením ochranných nápojů jsou výdaji daňovými dle Zákona č. 586/1992 Sb. §24 odst. 2 písm. j) bod 1 a §24 odst. 2 písm. p), o daních z příjmů.
      Naopak daňovým nákladem nejsou dle Zákona č. 586/1992 Sb. §25 odst. 1 písm. zn) nealkoholické nápoje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).