Hlavní navigace

Zkušební doba - první zaměstnavatel-lze?

  • (neregistrovaný) 85.70.51.---

    23. 9. 2014 9:02

    Dobrý den, prosím o radu.
    Platí stále, že nelze uzavříž zkušební dobu, když zaměstnáme hned někoho po škole - tudíž je to jeho první pracovní poměr?
    A pokud uzavřete pracovní poměr a sjednáte zkušební dobu, tak je uzavřený pracovní poměr neplatný?
    V zákoníku práce § 36 se o něčem takovém nepíše, ale jelikož to musím vysvětlit nadřízenému, tak musím uvést i kde je to v zákoně.
    Prosím - poradíte? děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).