Hlavní navigace

Ekonomické činnosti ve školství

  • (neregistrovaný) 176.67.229.---

    23. 9. 2014 14:58

    činnosti, které vykonává škola spadají všechny z hlediska DPH pod pojem "ekonomická činnost"? Ať už jde o osvobozené činnosti (§57) nebo ty, kde si může uplatnit DPH? Mám v tom hrozný zmatek a pozítří zkoušku.
    Není mi stále jasné, zda při prodeji nepotřebného dlouhodobého majetku pořízeného s DPH bez nároku na odpočet (nepotřebné počítače, sloužící dříve výuce) se uplatňuje §76/4. V případě, že škola je plátce DPH.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).