Hlavní navigace

Paní alli - faktura německo

  • (neregistrovaný) 78.80.114.---

    26. 9. 2014 11:46

    Moc se omlouvám,že Vás opět otravuji, ráno jsme spolu řešily fakturaci do Německa, teď už vím, že auto bude vyvezeno z ČR do Německa - ale šéf nechce sepsat s odběratel žádné prohlášení, že vyveze auto do EU, musí to být? Šéf mi říkal, že si to ověřoval a že prý stačí faktura a odhlášení vozu. Mě se to moc nezdá - můžu se hájit § 64 odst. 5? Ještě jednou děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).