Hlavní navigace

Prosím, zboží prod.v ČR a pak vyvezeno

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:9199:----:----:----:----:----

    29. 9. 2014 11:51

    Dobrý den. Prosím, pomůže mi někdo, jak postupovat? Soukromá osoba objednala na našem e-shopu zboží - vyfakturováno s DPH (nastaveno a vyfakturováno v EURech, dodáno na adresu v Praze.
    Nyní nás tato soukromá oslovila, že zboží chce vyvézt do Švýcarska, jestli ji vrátíme DPH. Jak budu postupovat? Musí nám zaslat potvrzenou FA za zboží z celnice, a mi ji na základě tohoto vrátíme částku DPH a jak zaúčtuji? Jelikož chce rychlou odpověď, obracím se na Vás o odbornou pomoc!! Moc Vám děkuji předem. Také se ponořím do literarury, ale abych neudělala chybu!!!

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 29. 9. 2014 12:45

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Prosím, zboží prod.v ČR a pak vyveze
      jedině pokud budete mít splněno dle §84 ZDPH, ale i tak se mi zdá, že toto měla udělat ještě před dodáním

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).