Hlavní navigace

Pronájem zubařského křesla FO

  • (neregistrovaný) 91.229.252.---

    30. 9. 2014 9:47

    Dobrý den,
    je možné pronájem zubařského křesla od fyzické osoby-nepodnikatele považovat za příjem §9, nebo v případě dlouhodobého pronájmu spadne do §7?
    Osobně se přikláním k §9, ale prosím o konzultaci.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 9. 10. 2014 16:05

      Ali1 (neregistrovaný) 193.179.124.---

      Re: Pronájem zubařského křesla FO
      Je možné podle §9, už jen kvůli toho, že je to nepodnikatel. A je jedno jak dlouho ten nájem je.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).