Hlavní navigace

Kdy mi bude vyplacena mateřská

• (neregistrovaný) 93.89.144.---

14. 10. 2014 18:03

Dobrý den, dne 9.9.2014 zaměstnavatel odeslal prostřednictvím datové schránky mou žádost o peněžitou pomoc v mateřství. Měla jsem za to, že OSSZ posílá peníze do 30 dnů, od obdržení žádosti. Peníze mi ale zatím nepřišly. Mají jiný termín nebo si tam mám zavolat?
    Děkuji
    Radka

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 10. 2014 19:18

iva. (neregistrovaný) 77.242.90.---

Re: Kdy mi bude vyplacena mateřská
      OSSZ peníze posílá do 30 dnů od obdržené řádně a správně dodaných podkladů.
      Pomocí datové schránky odeslal zaměstnavatel co? Jen přílohu k dávce? Protože žádost o PPM musí být jako tiskopis originál v papírové podobě.
      Zavolejte na OSSZ a zeptejte se, co se stalo, když už to pro Vás neudělá mzdovka.
      Hezký večer.

• 14. 10. 2014 19:30

Raddka (neregistrovaný) 93.89.144.---

Děkuji za radu. Nejspíš mi tam tu žádost nedali. Zítra tam zavolám.
      Děkuji a hezký večer
      Radka

• 14. 10. 2014 19:44

iva. (neregistrovaný) 77.242.90.---

Spíš bych tipla, že ji jen naskenovali a poslali datovkou ... každopádně budu ráda za zpětnou vazbu - napiště nám prosím, až to zjistíte, kde byl problém.
      Držím palce ať jsou peníze rychle doma. Hezký večer.

• 15. 10. 2014 15:46

Raddka (neregistrovaný) 213.168.191.---

Dobrý den, takže sděluji, jak jsem dopadla.
      Volala jsem na sociálku, tam mi sdělili, že žádnou žádost neobdrželi, takže jsem kontaktovala zaměstnavatele. Ten mi tvrdil, že to poslal datovkou a že je vše v pořádku. Datovkou ale poslali pouze přílohu k žádosti a asi ani to na sociálce nerespektují. Nicméně jsem jim tedy zdůraznila, že tam žádnou žádost nemám, tak ať tam donesou originál. Donesli to tam a paní ze sociálky mi vzápětí volala, že už to tam mají. Tak teď budu čekat na peníze.
      Přeji hezký den
      Radka

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).