Hlavní navigace

Silniční daň za soukromé vozidlo

  • (neregistrovaný) 79.141.244.---

    15. 10. 2014 9:06

    Dobrý den,
    prosím o radu. Pokud zaměstnanec jede soukromým autem 2x v 1 den vždy za jiným účelem, platí se silniční daň jen 1x za den?

    Děkuji MartinaLe

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 15. 10. 2014 9:08

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Silniční daň za soukromé vozidlo
      pokud máte na mysli sazbu 25,- Kč, pak ano - viz §6 odst. 4 zákona o dani silniční

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).