Hlavní navigace

rozhlasový poplatek přirážka

  • (neregistrovaný) 89.24.159.---

    15. 10. 2014 10:57

    Dobrý den,
    jelikož nám uplynula doba ke splnění oznamovací povinnosti, obdrželi jsme výzvu k úhradě přirážky §9 odst.1 zák.č. 348/2005 Sb.,
    o rozhlasových poplatcích 5.000,- Kč. Má prosím někdo zkušenost, jestli se dá ještě nějak odvolat k neplacení přirážky?
    Děkuji za jakoukoliv radu.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 15. 10. 2014 14:20

      Ondřej Drbal (neregistrovaný) 77.236.203.---

      Re: rozhlasový poplatek přirážka
      Můžete to zkusit, ale asi neuspějete...
      §9 (2) Ustanovení odstavce 1 se nepoužije, pokud poplatník splnil všechny své povinnosti včetně zaplacení dlužných rozhlasových nebo televizních poplatků ještě před tím, než byl provozovatelem vysílání ze zákona vyzván k zaplacení přirážky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).