Hlavní navigace

Chytré hodinky

  • (neregistrovaný)

    15. 10. 2014 14:33

    Dobrý den, setkávám se poprvé a zde v diskuzi jsem nic nenašla: jednatel pořídil nový mobilní telefon a k němu tzv. chytré hodinky. Jsou to hodinky pomocí nichž může ovládat telefon....chodí mu na ně e-maily, prý to funguje prostě skoro jako telefon, jen se nedá telefonovat, ale sms a e-maily ano. Chce to do nákladů, skutečně využívá pro práci....máte někdo zkušenosti??? Děkuji moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 10. 2014 15:25

      jinka (neregistrovaný)

      Re: chytré hodinky
      No, když jsem před x lety účtovala "mobil" za 120 tisíc, tak jsem si nebyla jistá jaká bude reakce FU.
      Vždy musíte umět obhájit - u "manažera" bych zahrnula u "zedníka" bych váhala

    • 15. 10. 2014 15:47

      vrky (neregistrovaný)

      Re: chytré hodinky
      jinko děkuji...je to ředitel..a telefon, e-mail je v podstatě nástroj k vytváření zisku. Už to mám v nákladech, ale vzhledem k tomu, že jsem ani takovu věc, jako chytré hodinky vůbec neznala, trošku jsem váhala - jsou asi za 5000, takže také žádná závratná cena. Děkuji za reakci, uklidnila mě :-) hezký den

    • 16. 10. 2014 7:43

      jinka (neregistrovaný)

      Re: OT
      no - mělo to i "podvozek" - kufr a myslím, že se dalo volat jen z auta (ale to možná proto, že "příslušenství" bylo příliš těžké). Bylo to kolem 1994 a tenkrát to byla spíš frajeřina, než telefon

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).