Hlavní navigace

MoneyS3-zaměstnanec a zaučt mezd

• (neregistrovaný) 89.103.182.---

17. 10. 2014 10:11

Dobrý den,

dovoluji si Vás poprosit o pomoc s programem MoneyS3 a navazuji na debatu tady ve fóru, v které mi už někteří z vás hodně pomohli.

V tomto programu začínám a nerada bych udělala něco špatně.... Studovala jsem na stránkách money jak postupovat, ale ne vše jsem pochopila.

Pokud přidám nového zaměstnance, jdu do Režie/Zaměstnanci/Přidat. Tam je potřeba vyplnit vše o zaměstnanci což není problém, ale netuším, co vyplnit v záložce platby,zaúčtování jako Variabilní symbol. To je ten, který se používá na hlášeních pro zdravotní pojištovnu? Stejně tak netuším, jaké účty zvolit vpravo dole pro "účet zaměstnance" a další dva, které tam jsou. Budu Vám vděčná, když mi pomůžete, v mém starém programu to bylo výrazně jednodušší a i když si myslím, že to mám vyplněno dobře, tak se raději zeptám... Podle mě to bude 331, 524 a 336.

Na Kartě pracovního poměru je dole zaúčtování hrubé mzdy a příjmů mimo pojistné, tam asi bude 521, že?

Pokud jde o samotné mzdy, tak postup je takový, že jdu Režie/Mzdy/Přidat, vyberu zaměstnance a případně upravím?

A pokud jde o zaúčtování mzdy v programu pomocí fce Zaúčtování mezd, mohu nastavení v podstatě opsat z obrázku číslo dvě na této stránce? http://www.money.cz/navod/zauctovani-mezd-v-podvojnem-ucetnictvi/

Děkuji především za Váš čas a budu moc ráda za jakoukoliv odpověď.

Děkuji, Mráčková

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).