Hlavní navigace

Vydaná záloha-přijatá platba

  • 85.70.94.---

    21. 10. 2014 11:26

    Dobrý den,
    u přijaté platby k vydané zálohové faktuře do EU se nevystavuje daňový doklad k přijaté platbě, je to tak? V přiznání DPH se uvede až konečná faktura?

    Předem děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 10. 2014 18:05

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Vydaná záloha-přijatá platba
      pokud jde o osvob. plnění dle §64 ZDPH, pak se po úhradě zálohy nevystavuje DD k přijaté platbě, ale až DD po dodání zboží
      tento se také uvede do ř. 20 přiznání a SH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).