Hlavní navigace

Přijetí zálohy u FO

  • (neregistrovaný) 77.236.222.---

    22. 10. 2014 17:31

    Dobrý den, je povinnost FO plátce vystavit daň.doklad na přijatou zálohu??
    Vím, že v tomto byla změna, ale teď nevím, jakým směrem :o)
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 10. 2014 18:26

      Maxx (neregistrovaný) 62.129.61.---

      Re: Přijetí zálohy u FO
      Aktuálně - je povinnen vystavit daňový doklad na přijatou zálohu.

    • 22. 10. 2014 19:00

      Ondřej Drbal (neregistrovaný) 77.236.203.---

      Re: Přijetí zálohy u FO
      >>>Dobrý den, je povinnost FO plátce vystavit daň.doklad
      >>>na přijatou zálohu??
      >>>Vím, že v tomto byla změna, ale teď nevím, jakým

      A to už docela dlouho, změna proběhla 1.1.2013 ;-)

      >>>směrem :o)
      >>>Děkuji.
      >>
      >>Aktuálně - je povinnen vystavit daňový doklad na
      >>přijatou zálohu.
      >najdete v §21 odst. 1 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).