Hlavní navigace

Opravný daň. doklad

  • (neregistrovaný) 109.80.239.---

    23. 10. 2014 15:40

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když vrátíte zboží
    a dostanete na něj mínusový doklad a vrácené peníze,
    ale není označen jako Opravný dań. doklad,
    označujete ho jako ODD do Přiznání k DPH a nebo jenom
    tam bude mínusem?
    Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 24. 10. 2014 10:04

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Opravný daň. doklad
      nemusí být nazván ODD, důležité je, zda je vystaven v souladu s §42 odst. 1 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).