Hlavní navigace

Penzijko

  • (neregistrovaný) 178.255.168.---

    27. 10. 2014 20:53

    Dobrý den, platí i v roce 2014, že zaměstnavatel, když už přispívá na penzijko zaměstnancům, nesmí upřednostňovat příspěvkem jen ty zaměstnance k jednomu určitému penzijnímu fondu? děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 28. 10. 2014 9:27

      .

      Re: Penzijko
      Předpis č. 42/1994 Sb. § 27
      (6) Zaměstnavatel neovlivňuje zaměstnance při výběru penzijního fondu. Zaměstnavatel nesmí přijmout pobídku v souvislosti s poskytováním příspěvku na penzijní připojištění jeho zaměstnancům.

      Tolik zákon. Ale život není zákon.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).