Hlavní navigace

Vydělávání na internetu

• (neregistrovaný) 90.176.159.---

28. 10. 2014 10:31

Zajímáte se o vydělávání na internetu ? Zkoušel jsem různé klikačky, blogovat ale nic z toho nešlo, nebo šlo ale hrozně pomalu. Před pár měsíci jse se začal zajímat o Forex, ale přišlo i to jako hrozně složité a potom jsem se dozvěděl o binárních opcích a všude jsem četl jak je jednoduché se naučit tento druh obchodování. Dost jsem o tom četl,a začal jsem obchodovat na demo účtech abych si to vyzkoušel. Zatím jsem mi daří, už jsem vyzkoušel i pár reálných obchodů. Pořád se musím vzdělávat jsem ještě pořád na začátku :) Koho by zajímalo co to binární opce jsou může se podívat na tento web http://opcebinarni.com/co-jsou-to-binarni-opce/ nebo na jakýkoliv jiný, třeba najdete lepší definici.

Zatím ;))

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 10. 2014 12:37

Libuše Vlasta (neregistrovaný) 77.240.103.---

Re: Vydělávání na internetu
      Františku víte, co by místním přispívatelům a diskutujícím hodně pomohlo? Kdyby jste napsal, jak o binárních opcích účtovat či jak je evidovat v DE. A jak se chovají v oblasti daní. Pro nepodnikající fyzické osoby, pro podnikající fyzické osoby, pro právnické osoby. Trochu rozvedl, jak je to např. se zdaněním výnosů na Kypru atd.

• 28. 10. 2014 16:06

EvaJ (neregistrovaný) 31.7.187.---

Zdravím, něco o danění příjmů z obchodování binárních opcí jsem našla tady: http://opcebinarni.cz/binarni-opce-a-dane

• 28. 10. 2014 17:20

Libuše Vlasta (neregistrovaný) 77.240.103.---

Paní Evo našla jsem si o zdanění binárních opcí na Internetu, co se dalo. Jen jsem byla zvědavá, zda něčím přispěje i pan František.
      Nebo pan Ondřej? Nebo pan Ondřej 123? Nebo pan ... ???

• 28. 10. 2014 17:34

Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

Františku, jestli vám přijde forex "děsně složitej", tak byste se do opcí pouštět neměl.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).