Hlavní navigace

Dod. DPPO daňn prosím paní alli

  • (neregistrovaný) 88.103.145.---

    30. 10. 2014 6:57

    Dobrý den, podali jsme dod. DPPO za rok 2013, s
    >>tím,že
    >>v roce 2013 byla daň nulová, uplatnili jsme si
    >>daňovou
    >>ztrátu. Po podání
    >>dod. daň přiznání vyšla daň 100,-- Kč. Musíme i tuto
    >>malou částku zaplatit? Děkuji.
    >>
    >dle §38p odst. 1 ZDP mi ale vychází daňová povinnost
    >minimálně 190,- Kč (ZD musí být min. 1 tis. Kč)
    >správně byste si měli odečíst od kladného ZD tak
    >vysokou daňovou ztrátu, aby vám vyšel ZD aspoň 1 tis. Kč
    Měli jsme: ZD 1359490
    odečet ztráty 1165760, základ daně 193730, odečet darů 3000, základ daně 190000, daň 36.100, sleva na dani zam. DIČ 36000, daň 100 Kč.

    Prosím musíme i 100 Kč zaplatit, když v přiznání řádném nám vyšla daň o,--? Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).