Hlavní navigace

Dovoz zboží ze Švýcarska

  • (neregistrovaný) 46.149.115.---

    30. 10. 2014 8:00

    Na dovozním dokladu je vyčíslen základ pro vyměření cla řádově
    200 tis., ale protože byl doložen původ zboží, sazba cla je nula
    a clo také (pokud by doložen nebyl, platili bychom clo). Dále mám fakturu za celní služby.
    Pro účely DPH je třeba sečíst pouze základ pro vyměření cla a
    hodnotu celních služeb?

    nebo se jedná o dovoz "osvobozený od dovozního cla" a DPH se
    nevyčísluje? (moc nerozumím § 71 ZDPH).

    Poradí někdo?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).