Hlavní navigace

Náklady na prezentaci

  • (neregistrovaný) 77.78.117.---

    3. 11. 2014 14:07

    Může si firma uplatnit odpočet DPH z účtenky na jídlo v restauraci - oběd s obchodním partnerem? Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 3. 11. 2014 14:16

      .

      Re: Náklady na prezentaci
      Tyto náklady účtujete do nákladů podle ZDP § 24 nebo § 25?
      Pokud dle § 25 ZDP, tak nárok na odpočet daně u přijatého zdanitelného plnění není.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).