Hlavní navigace

Cesťák

  • (neregistrovaný) 85.70.124.---

    4. 11. 2014 20:32

    Dobrý večer,

    mohl by mně prosím někdo poradit - kolik mi musí vyplatit zaměstnavatel na cesťáku, když použiju pro pracovní účely svoje osobní auto se svým vozíkem?

    děkuji moc

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 4. 11. 2014 22:32

      Vladimir 22 (neregistrovaný) 94.138.108.---

      Re: Cesťák
      ****************************************
      Podrobnosti v § 157 ZP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).