Hlavní navigace

DPH - služba z Polska

  • (neregistrovaný) 78.157.162.---

    5. 11. 2014 15:18

    Dobrý den,
    chtěla jsem se zeptat. Firma -neplátce DPH, si vytiskne v Polsku publikaci - plátce DPH. Co to znamená pro firmu - neplátce DPH? Gdo odvádí daně? Musí se firma v ČR někde registrovat atd? Může vůbec fakturu příjmout?

    Děkuji za informaci.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 11. 2014 6:49

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: DPH - služba z Polska
      pokud jde opravdu o službu poskytnutou osobou registrovanou k DPH v Polsku - tisk, pak se neplátce musí zaregistrovat jako osoba ident. k dani u svého místně příslušného správce daně (§6h ZDPH) a odvede DPH na výstupu (ř. 5 přiznání), nemá nárok na odpočet DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).