Hlavní navigace

daň z pronájmu v ČR

  • (neregistrovaný) 90.177.212.---

    6. 11. 2014 19:01

    Dobrý den. Čech žijící a pracující v USA (již několik let), pronajímá od letoška byt v ČR. Myslím, že správně daní tam, kde je nemovitost umístěna. Může ale uplatnit slevu na dani na sebe - poplatníka? A musí se zaregistrovat k platbě daně podle § 9 ?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).