Hlavní navigace

DPP r.2014, starobní důchodce

  • (neregistrovaný) 77.48.228.---

    11. 11. 2014 8:15

    Dobrý den, prosím o radu. Starobní důchodce má v r.2014 DPP a byla odváděna srážková daň ( měsíčně 4 600 Kč).
    Může podepsat zpětně Prohlášení poplatníka ( s jakým datem) a můžeme mu udělat roční zúčtování nebo si musí podat daňové přiznání ?
    Moc děkuji za rady.Marie

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 11. 2014 8:19

      Libuše Vlasta (neregistrovaný) 77.240.103.---

      Re: DPP r.2014, starobní důchodce
      ZDP § 36 odstavec 7
      ZDP § 38k odstavec 7

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).