Hlavní navigace

Půjčka mezi s.r.o.

  • (neregistrovaný) 46.13.179.---

    11. 11. 2014 17:36

    Prosím, jak je to s půjčkami mezi dvěma s.r.o.? Musí být tyto půjčky úročené? A v jaké výši?
    1. s.r.o. chce půjčit peníze 2. s.r.o., v které je to 1. s.r.o. společníkem.
    Peníze chceme vybrat z pokladny, můžu zaúčtovat u 1. s.r.o. 351/211?
    A vložit do 2. s.r.o. a tady můžu zaúčtovat 211/361?
    Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 12. 11. 2014 17:53

      vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: Půjčka mezi s.r.o.
      §23/7 ZDP- mezi PO v ceně obvyklé.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).