Hlavní navigace

Prodej vozidla DPH na výstupu

  • (neregistrovaný) 77.236.203.---

    11. 11. 2014 22:47

    Dobrý den,
    prosím o odpověď na následující:
    Prodal jsem auto pořízené v roce 2011 - byl uplatněn odpočet DPH. Nyní jsem ho prodal s DPH. Vedu DE v Pohodě - mám u tohoto plnění dát UD (tuzemské plnění - objeví se jen na ř. 1) nebo UK - objeví se také na ř. 1 a současně na ř. 51. Která varianta je prosím správně? Já bych řekl, že vzhledem k tomu, že v §76/4 se mluví o dlouhodobém majetku, tak by to asi na 51 být mělo?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).