Hlavní navigace

Občanské sdružení a DPH

  • (neregistrovaný) 82.100.0.---

    13. 11. 2014 8:21

    Jsme občanské sdružení nyní spolek, nemáme žádné jiné příjmy kromě datací, darů a členský příspěvků, tudíž žádnou ekonomickou činnost, pozvali jsme přednašejícího ze Slovenska, tudíž jsme pořídili službu z EU, pžedpokládám, že pokud nevykazujeme hosp. činnost jen hlavní, nemusíme z této služby odvést DPH a identifikovat se k DPH, je to správně? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 11. 2014 15:45

      xx (neregistrovaný) 90.176.109.---

      Re: Občanské sdružení a DPH
      Ve smyslu § 5/1+2 ZDPH to vypadá, že nevykonáváte ekonomickou činnost. Stačí však jediný příjem uvedeného charakteru a je to jinak ...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).