Hlavní navigace

Výpověď+odstupné??

  • (neregistrovaný) 77.48.109.---

    14. 11. 2014 12:15

    Dobrý den,
    prosím, pokud dostanu výpověď dle §52c, v listopadu, výpovědní lhůta je 2 měsíce, což znamená, že skončím ke dni 31.1.2014. A mám nárok ještě na odstupné nebo ne???

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 11. 2014 12:39

      SS* (neregistrovaný) 193.85.232.---

      Re: Výpověď+odstupné??
      ano nárok máte, a výše odstupného je podle délky roků odpracované u zaměstnavatele..........

    • 14. 11. 2014 12:41

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: Výpověď+odstupné??
      § 67
      (1) Zaměstnanci, u něhož dochází k rozvázání pracovního poměru výpovědí danou zaměstnavatelem z důvodů uvedených v § 52 písm. a) až c) nebo dohodou z týchž důvodů, přísluší od zaměstnavatele při skončení pracovního poměru odstupné ve výši...

    • 14. 11. 2014 12:48

      Krtečková (neregistrovaný) 77.48.109.---

      Re: Výpověď+odstupné??
      Děkuji moc:-) Já myslela, že nárok nemám:-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).