Hlavní navigace

Nelze spustit sw pohoda

• (neregistrovaný) 217.117.213.---

14. 11. 2014 19:13

Prosím,

chtěla jsem si otevřít účetnictví a skočí mi tam error a program nelze spustit. Manžel se pokoušel, na základě rad na stránkách stormware, přeinstalovat sw jinam a i tak nelze otevřít. Nemáte někdo zkušenosti?? Pokud bychom nainstalovali sw znova, vyžili i zálohy, bude pak software pracovat stejně - mít vše zaúčtované, nastavené - jako před "výpadkem". Trochu se toho bojím, abych o nic nepřišla či nemusela nějak sw nastavovat.

Děkuji Gábina

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 11. 2014 19:44

k5 (neregistrovaný) 2a00:1028:96cd:----:----:----:----:----

Re: nelze spustit sw pohoda
      Nebojte se toho, pokud si Pohodu nainstalujete znovu a natáhnete svoje zálohy, tak to tam bude stejné jako to, co jste si zazálohovala - osobní zkušenost, vše bylo v pořádku a nic se neztratilo ani jsem nic nemusela znovu nastavovat ani doúčtovávat.

• 14. 11. 2014 20:13

Lenka28 (neregistrovaný) 2a00:1028:8b40:----:----:----:----:----

Záleží, zda nemáte něco špatného už v té záloze. Je to divné, že jen tak samo od sebe nejde spustit. Pohoda může být aktivní jen na jednou počítači. Takže pokud nainstalujete na jiný PC, musíte aktivovat, jinak vám to nepoběží.

• 14. 11. 2014 20:45

GábinaA (neregistrovaný) 217.117.213.---

Děkuji moc za informace a i tak trochu za uklidnění ;). Obáváme se, že je spíš problém v počítači - s diskem, (poslední dobou mi blbne) protože i když jsme to přeinstalovali do nového adresáře, tak i přesto to nešlo spustit. I jsem ale trochu nesvá. Nejsem v tom moc zběhlá a jenom doufám, že díky zálohám to pak nějak nastavíme a bude vše ok. No, moc děkuji a budu věřit, že to zvládneme. Hezký večer.

• 14. 11. 2014 21:36

Lenka28 (neregistrovaný) 2a00:1028:8b40:----:----:----:----:----

Nebojte se, pokud máte zálohu v pořádku, tak jen nainstalujte poslední verzi + poslední aktualizace a vše v pohodě stáhnete ze zálohy. Nejednou jsem přeinstalovávala do jiného PC a vždy to bylo v pořádku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).