Re: Prosím mzdové - prohlášení poplatník
Já "šetřím" naše lesy, takže na str.2 do kolonky Změn uvádíme text: beze změny-nadále "podepisuji", datum atd.,.. Taky jsem měla případ, že podle toho, když měl brigádu i jinde s daleko větší částkou (třeba tři měsíce), tak jsme do kolonky Změn psali sranda text "nepodepisuji-slevu uplatňuji u jiného zaměstnavatele" a pak opět změna zase "podepisuji"... Nechávám na Vašem zvážení a zdravím
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Jedno rozhodnutí vás může připravit o starobní důchod. Jak to zvrátit?
Prodal byt, aby mohl pražit. Dnes má Michal jednu z nejlepších káv v Evropě
Počet sledujících je přežitek. U mikroinfluencerů hledejte brand fit, radí odbornice
Kdo má status umělce, může od státu opět dostat až 90 tisíc korun
Berňák rozesílá informace o výši daně z nemovitostí na rok 2026
Podnikatelé budou muset u EET nahlásit i provozovny, kde přijímají neevidované tržby
18. 11. 2014 8:17
Hezký den, prosím o radu.
V létě jsem měli na DPP brigádníka červenec-srpen, podepsal prohlášení poplatníka v červenci. Teď ho máme na novou DPP listopad-prosinec, musí mi znova podepsat prohlášení nebo stačí to z července a platí na celý rok?
moc děkuji za odpovědi.
Helena