Hlavní navigace

Nad 50% ID

  • (neregistrovaný) 90.180.9.---

    24. 11. 2014 10:30

    Dobrý den.
    Pokud má s.r.o. pouze jednu zaměstnankyni , která je ID prvního stupně , znamená to že zaměstnává více jak 50% ID?
    Pokud to tak je , musí se to někam hlásit?
    Děkuji za odpověď.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 24. 11. 2014 18:55

      xx (neregistrovaný) 90.176.109.---

      Re: Nad 50% ID
      >Dobrý den.
      >Pokud má s.r.o. pouze jednu zaměstnankyni , která je
      >ID prvního stupně , znamená to že zaměstnává více jak
      >50% ID?
      Ano
      >Pokud to tak je , musí se to někam hlásit?
      Hlásit někam? Spíš se "hlásit" o možnost čerpání výhod dle § 78 ZZ (po "schválení" pracoviště ze strany ÚP - proces řeší ZZ)
      A ještě sleva na dani u zaměstnavatele.
      >Děkuji za odpověď.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).