Je to zahraničí, podávám SH což by asi tak nevadilo, ale když to přijmu jako zboží 504 a firma fakturuje servis a v rámci toho servisu je vlastně i prodej(poskytnutí sw) - nebo nevím, jak to správně nazvat, zaúčtuji na 602, tak na 504 mě zůstane zboží. Loni mě řekli to je zboží a to služba, ale na 504 mě zůstalo dost zásob a fakturují velké částky za servis a tak jsem se jich znova ptala, jak to vlastně je, a prý že na faktuře je to vlastně dohromady prodej i služba za jednu cenu, proto můj dotaz níže.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Venkovské obchody budou moci získat od státu až 130 tisíc korun, startuje další výzva
Bizár Schillerové: Příspěvek na zábavu bude daňově výhodnější než na prevenci rakovin
Jednotné měsíční hlášení zaměstnavatelů se týká i jednatelů společností
Stát zveřejnil maximální ceny paliv. Od zítřka nesmí pumpy zdražit nad limit
Finanční správa začíná vracet peníze. Podívejte se, kdy vám dorazí
Firmy narážejí v novém hlášení. Kvůli těmto chybám jim systém vrací podání
30. 4. 2012 19:44
Dobrý den, nevím, jak mám správně zařadit do účta toto: dodavatel vyvýjí pro firmu software a ta ho potom prodává dál + poskytuje servis k tomuto softwaru - patří vývoj softwaru do služeb, nebo je to nákup a prodej zboží?
Děkuji