Hlavní navigace

DPH nový plátce

  • (neregistrovaný) 194.228.32.---

    18. 12. 2014 19:19

    Prosím o radu. Neplátce DPH přechází do režimu plátce DPH.
    Předpokládám, že je nutné udělat inventuru a skladové zásoby uplatnit v daňovém přiznání, ale nejsem si jistá, zda to tak je.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 12. 2014 19:56

      Libuše Vlasta (neregistrovaný) 77.240.103.---

      Re: DPH nový plátce
      Byly zásoby pořízeny od plátců DPH?
      Dále doporučuji samostudium zejména ZDPH § 79

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).