Hlavní navigace

Elektronické podání - kdy je "podané"??

  • (neregistrovaný) 88.146.208.---

    29. 12. 2014 16:15

    Elektronicky podané přiznání k DPH s datem 25.11.2014 mohu brát za podané i přesto, že bylo přes datovou schránku odesláno 25.11.2014 někdy ve 22:00 hod? Bere se za to, že je podané v termínu, i když dodejka o přečtení je až následující pracovní den? Doručenka je z data 25.11.2014. Děkuji :-)

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 12. 2014 19:08

      xJ (neregistrovaný) 46.167.230.---

      Re: Elektronické podání - kdy je "podané
      daňový řád § 35 Zachování lhůty
      Lhůta je zachována, je-li nejpozději v poslední den lhůty podána datová zpráva do datové schránky věcně a místně příslušného správce daně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).