Hlavní navigace

Spolek - plátce DPH

  • (neregistrovaný) 213.155.250.---

    5. 1. 2015 9:16

    Dobrý den, prosím zkušenější o radu. Pokud zapsaný spolek (dříve občanské sdružení) přijme službu od osoby registrované k dani v jiném členském státě EU, stává se plátcem DPH ke dni přijetí této služby? Dle kterého § zákona o DPH - § 108 odst. 1 písm. c)?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 1. 2015 20:04

      LeaX (neregistrovaný) 90.176.109.---

      Re: spolek - plátce DPH
      Když, tak identifikovanou osobou dle § 6h ZDPH, ale jen v případě, že uskutečňujete i ekonomickou činnost dle § 5/1 ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).