Hlavní navigace

Zaručená mzda, praxe - soukromý sektor

• (neregistrovaný) 195.26.25.---

12. 1. 2015 14:46

Dobrý den, téměř 5 let jsem zaměstnancem podnikatele. Nastoupila jsem na místo asistentky, v pracovní smlouvě mám zařazení: administrativa. Pozici, na jakou jsem byla přijata nevykonávám (nějak časem vyplynulo: "přizpůsob se, nebo jdi") Samostaně zajišťuji chod kanceláře (pobočky), jde o sféru pojišťovnictví. Musím ovládat 12 pojistitelů a jejich SW, digitalizuji smlouvy a jiné dokumenty z našich ostatních kanceláří pro natypování do centrálního systému, objednávám materiály,uzavírám klientům smlouvy, vedu tabulky a databáze pojistných smluv, vyřizuji maily, uklízím..no prostě komplet vše. Komunikuji s klienty, pomáhám jim řešit různé problémy plynoucí z uzavřených smluv( krácení pojistného plnění, sankce z ČKP)...s majitelem se vidíme většinou 1x měsíčně ve výplatním termínu. Jinak komunikace většinou jen mailem. Před chvílí mi přišla zpráva, že mám zjistit jakou zaručenou mzdu mám od 1.1.2015 dostávat. Mám úvazek 5 dní/40hodin. Nařízení vlády a diskuzi jsem pročetla, ale moudrá z toho nejsem. Kampak se mám zařadit, at mohu panu řediteli odpovědět ještě dnes /abych dodržela jím stanovený termín/.Moc děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).