Hlavní navigace

Příjmy z pronájmy FO

  • (neregistrovaný) 92.243.193.---

    15. 1. 2015 11:49

    Dobrý den, moc prosím o radu:

    Manželé mají příjmy z pronájmu. Můžou danit "půl na půl"? Nebo musí pouze jeden z nich?
    Jak je to s omezenou výší paušální částky u výdajů?
    Výdaje jsou 30%, výše výdajů je omezená do výše 600.000,-.
    Znamená to tedy, že výše celková výše příjmů za pronájmy (§9) může být max. 2mil? (pokud víc, pořád by platilo výdaje 600tis?)

    Mockrát děkuji za radu
    VLenka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).