Hlavní navigace

Daň z prodeje pozemku

  • (neregistrovaný) 93.181.82.---

    15. 1. 2015 13:38

    Dobrý den,
    chtěla bych se prosím zeptat, kdo platí daň při odkoupení pozemku od obce? Prodávající nebo kupující? Za odpověď předem děkuji Štěpánová Žaneta

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 1. 2015 1:03

      Pavel Jirsa (neregistrovaný) 78.102.121.---

      Re: Daň z nabytí
      Žaneto,

      podle § 1 zákonného opatření Senátu č. 340/2013 Sb. záleží na dohodě.

      Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).