Hlavní navigace

Vystavená faktura - PDP

  • (neregistrovaný) 109.80.246.---

    15. 1. 2015 17:12

    Dobrý den, klient mi donesl doklady na zpracování DPH za 4.čt.14 a vystavených fakturách jsem objevila faktury v PDP za září. Musím udělat za 3.čt. 2014 dodatečné daň. přiznání ? U přijatých vím, že musím, abych DPH odvedla a příp.uplatnila. Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 1. 2015 17:36

      jinka (neregistrovaný) 80.188.28.---

      Re: Vystavená faktura - PDP
      Nemusíte ani u přijatých
      §104

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).