Hlavní navigace

Opr.položky §8a

  • (neregistrovaný) 90.176.237.---

    19. 1. 2015 9:41

    Prosím o radu k opr.pol. §8a.
    V roce 2014 se mohou vytvářet k pohledávkám až do výše
    100 % i u těch, které se nevymáhají soudně ?
    A doba je 36 měsíců, nebo 30 ?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 1. 2015 18:45

      xx (neregistrovaný) 90.176.109.---

      Re: Opr.položky §8a
      V 2014 vytvoříte OP jen k pohledávkám splatným do 31.12.2013 - starý režim.
      Na "nové" nedosáhnete - 18 měsíců od 01.01.2014 nelze ...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).