Hlavní navigace

Prodej podílu SRO

  • (neregistrovaný) 109.81.211.---

    20. 1. 2015 9:42

    Dobrý den, prosím o radu ohledně prodeje podílu SRO.

    Společník prodal svůj podíl a mé dotazy :

    1. Pokud nabyl podíly za 100 tisíc ( před 4 lety ) a prodal ( v roce 2014 ) za 150 tisíc, daní se "jen" rozdíl?

    2. Pokud prodal v roce 2014 ale vyplacen byl v lednu 2015, kdy daní jako FO tyto peníze? V daních za rok 2014 nebo až za rok 2015?


    Děkuji moc za rady
    Luisa

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 1. 2015 18:59

      xx (neregistrovaný) 90.176.109.---

      Re: Prodej podílu SRO
      § 10 je o příjmu, tzn. 2015 (časový test nebyl dodržen)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).