Hlavní navigace

Měsíční plátce dph

  • (neregistrovaný) 212.158.142.---

    21. 1. 2015 9:49

    Dobrý den,

    jsme čtvrtletní plátci, při jakém obratu se musíme stát měsíčními?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 1. 2015 13:32

      Daniela K. (neregistrovaný) 217.69.98.---

      Re: měsíční plátce dph
      Q plátce: obrat za bezprostředně předcházející kalendářní rok nepřesáhl 10 mil. Kč.
      Pro Q plátce jsou i jiné podmínky, ne jenom obrat viz §99a ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).