Hlavní navigace

Přerušení živnosti a RZD

  • (neregistrovaný) 88.102.119.---

    22. 1. 2015 12:07

    Dobrý den, zaměstnanec má přerušenou živnost (celý rok 2014) RZD mu tedy mohu jako zaměstnavatel udělat. Nemusí podávat DP na finanční úřad. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 1. 2015 12:16

      .

      Re: Přerušení živnosti a RZD
      Nahlásil přerušení na FÚ? Nebo je stále hlášený k dani z příjmu FO?
      Pokud ano, vztahuje se na něj Daňový řád 280/2009 Sb. § 136 odstavec 5)

    • 22. 1. 2015 12:28

      .

      Re: Přerušení živnosti a RZD
      Pak může požádat zaměstnavatele o RZD

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).